Halkalı da hizmet vermekte olan Emniyet Anahtar Halkalı Kanarya de 7/24 çilingir hizmeti vermektedir. Kanarya de çilingir ve anahtarcılık hizmeti veren firmamız, çilingir hizmetlerinin yanı sıra yenilenen makina parkuru ile elektronik anaktarcılık hizmetide vermektedir.

Elektronik anahtarcılık hizmeti bünyesinde, garaj , kepenk , bariyer , otopark  ve oto anahtarı kumandası kopyalama ve tamir hizmeti vermektedir. Firmamız anahtarcılık hizmetinin yanı sıra kasa çilingir hizmeti ve oto çilingir hizmeti de vermektedir.

Halkalı çilingir, Emniyet Anahtar olarak tam donanımlı anahtarcı araçlarımızla Halkalı Kanarya ve çevre mahallerinde çilingir ve anahtarcılık hizmetini 32 yıldır vermektedir.

Kilitli kalan kapılar, kilidi bozulan kapılar için yapmanız gereken hemen bizi aramak. Hemen şimdi bizi arayarak Gerçek Çözümün keyfini ucuz sabit politikamızla yaşayın. Halkalı Kanarya Çilingir Telefon numaralarımız aşağıda yer almaktadır.

Hasarsız Çelik Kapı açma hizmeti veren firmamız ev ve iş yerlerine sabit fiyat politikasıyla müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.

Halkalı Kanarya Çilingir ve Anahtarcı Servisi
Telefon Numaralarımız
0212 579 79 97
0532 253 29 02   –   0535 274 83 60