Halkalı Çilingir GSM : 0535 274 8360

Uzman Çilingir Kadromuz


Halkalı ve İkitelli de kurumsal olarak hizmet veren Emniyet Anahtar, Garantili gerçek kilit markalarıyla çalışmaktadır. Kale Kilit, Dortek Yuma Kilit Daf Kilit gibi kilit markalarının her yıl yenilenen kilit modelleriyle stoklu olarak satış ve tamirini yapılmaktadır.

Halkalı Atakent Çilingir İbrahim Usta 7/24 Yetkili Çilingir 

Unman çilingir olarak Halklı da hizmet verdiğimiz bölgeler arasında Manolya evleri , Sinpaş Sitesi, Defne Evleri, Akasya ve Açelya Evleri kilitli kapı açma, kapı kilit tamiri, Bosphorus City Dortek Çilingir, Kale Kapı Konut Birlik Sitesi Kale Kilit Açma da kapı kilidine zarar vermeden hasarsız çelik kapı açma hizmeti. Mobil araçla Astora Park Avrupa Konutları Yetkili Çilingir hizmeti, Kale Kilit Avrupa Konutları, İstanbul Sarayları Oto Çilingir ve Halkalı Oto Anahtar çoğaltma hizmeti verilmektedir.

Halkalı çilingir Atakent anahtarcı mağza yeni kilit kapı kilit modelleri, çilingir  ücreti ve acil geece açık halkalı çilingir de kampanyalı çilingir fiyatları , uzmanlaşan anahtarcı kadrosu ve uzman çilingir atakent hızlı yetkili atakent çilingir, kale kilit satış yetkili çilingir ibrahim usta, tüm kilit modelleri, kurumsal anahtarcı hızlı ulaşımıyla asma kilit  Dierre atra halkalı kilitçi, kilit tamiri ve çelik kapı kilit montajı, Halkalı Kale Kilit değiştirme Avrupa Konutları Kilitli kapı açma, Avrupa Konutları 2 Halkalı Kapı Çilingiri, Yetkili Kale servis Halkalı Avrupa konutları 3 2 Dortek Kapı Çilingiri çelik kapınıza hiçbir zarar vermeden çelik kapınızı açmaktadır. Uzman kadro profesyonel ekipmanlar yardımıyla gece geç saatlere kadar haftanın 7 günü açıktır.

Her yıl yenilenen Halkalı Kale Kilit modellerinin bir çoğunu firmamız da bulabileceğiniz gibi işletmelere özel çözümler de üretilmektedir. İşletmeler için toplu kilit değiştirme dolap ve çekmece Halkalı kilit montaj ve tamir hizmeti verilmektedir. Halkalı da yer alan Emniyet Anahtar mağazasın da bulundurduğu çekmece ve dolap kilitlerinin garantili satışını yapmaktadır. Yedek çekmece ve dolap kilidi çıkarmak isteyen işletmeler için çekmece kilit kopyalama hizmeti yer almaktadır.

Tema İstanbul kapı kilit açma, Bahçeşehir Tema İstanbul Kilitli kapı açma, Tema İstanbul Kilit dğeiştirme, Kale kapı kilit değiştirme, Tema İstanbul Kapı göbek kilidi değiştirme, gece açık çilingir Tema İstanbul ve Avrupa Konutları 2 3 Çilingir acil ulaşım telefon numaları

Halkalı Çilingir İbrahim Usta
0212 579 7997 – 0532 253 29 02 

Aynı zamanda motor kullanıcıları için bir çok markaya ait motorsikletin yedek anahtar kopyalama hizmeti de verilmektedir. Mağazamızda yer alan halkalı elektronik anahtar kopyalama cihazlarıyla istanbul genelinde her marka araç için immobilizer anahtar kopyalama hizmeti verilmektedir.