Halkalı Çilingir GSM : 0535 274 8360

Mult-T-Lock Servisi

Emniyet ÇilingirOto Çilingir

 


Uluslararası bir marka olan Mul-T-Lock kilit sistemleri ve Mul-T-Lock anahtarlar özel bir şifreleme sistemine sahiptir. Halkalı Çilingir olarak mağazamızda satışını yaptığımız Mul-T-Lock anahtar ve kilitler için Yetkili Çilingir olarak servis hizmeti vermekteyiz. Halkalı bölgesinde yetkili anahtarcı olarak Mul-T-Lock ürünleri için hizmetlerimiz haftanın 7 günü gece 02:00 e kadar vermekteyiz.

Halkalı Yılmaz Anahtar Yetkili Çilingir Mul-T-Lock

Her yıl yenilenen Mul-T-Lock kilit sistemlerinde çok özel 7 pinli şifreleme sisteminden, bilgisayar dan döküm alacağınız çipli anahtarlara kadar bir çok güvenlik önlemi alınmış anahtarlar ve kilitler mevcuttur. Yılmaz Anahtar olarak satışında bulunduğumuz Mul-T-Lock ürünlerinin bir çok çeşidi vardır. Bunlar arasında Mul-T-Lock Silindirler , Mul-T-Lock Asma Kilitler , Topuzlu kilitler , Endüstriyel Kilitler de yer almaktadır.

Kaybolan Mul-T-Lock anahtarı için Halkalı Mul-T-Lock Anahtar tamiri, Mul-T-Lock Halkalı Anahtar çoğaltma, Mul-T-Lock Kilit değiştirme Halkalı Göbek Silindir gömmeli Mul-T-Lock kilit değiştirme hizmetleri yine Halkalı Çilingir Yılmaz Anahtar tarafından verilmektedir.